Rekrutacja pracowników

Приєднуйтесь до групи
наших співробітників

Ми цінуємо довіру, яку виявили нам співробітники з різних куточків світу. Надаємо робочі місця для працівників, зокрема, з України, Мексики, Грузії, Молдови, Руанди, В’єтнаму, Індії та Філіппін. Тут ви знайдете актуальні пропозиції робочих місць, інформацію про перебіг рекрутації і необхідні документи, які допоможуть у цьому процесі.

Ми знаємо як важливо знайти місце, яке буде відповідати критеріям: заробіток-комфорт-перспектива. Наша місія це створення таких умов для наших працівників.

Як пройти процес рекрутації
Поради для кандидатів

Ви не знаєте, як спланувати свій приїзд на роботу до Польщі? Ознайомтеся з перебігом дій кандидатів, крок за кроком ви опинитеся біля мети.

Заявка

Відправити заявку на доступні вакансії або для зв'язку з консультатом, аби обрати найкращий варіант.

Співбесіда

Заключна співбесіда з кандидатом, погодження умов співпраці, замовлення запрошення на роботу.

Документи і віза

Ми надаємо необхідні документи для отримання робочої візи або прибуття за безвізовим режимом.

Приїзд

Спільно плануємо дату приїзду до Польщі, де в обумовлений час вас зустрічає координатор. Допомога двомовного координатора на протязі всього часу працевлаштування.

Які документи потрібні, щоб поїхати
працювати в Польщу ?

Для того, щоб легально працювати і перебувати в Польщі, необхідно отримати відповідні дозволи. Звертаючись до нас маєте гарантію, що ваші документи будуть в повному порядку.

Кожен працівник, який планує поїздку на роботу, повинен мати при собі документи: 

  • Дійсний закордонний паспорт; 
  • Відкрита національна робоча віза типу С або D; 
  • Оригінал запрошення на роботу; 
  • Медична страховка і квитанція про оплату. 
З появою безвіза для працівників відкрилася можливість працювати 90 днів кожні 180 днів, потрібно мати біометричний паспорт і запрошення на роботу. Після безвіза можна відкривати візу без обов’язкового коридору.
  • Віза типу C – короткострокова шенгенська віза (90/180) 
  • Віза типу D (05, 05а,06)– національна віза (до 1 року), робоча польска віза.  


Важлива інформація з якою метою була видана віза (на підставі віз з кодом 01, 20, 21 немає можливості працевлаштуватися офіційно)

Цей тип документу дозволяє продовжувати перебування в Польщі після закінчення терміну дії візи. Він видається на підставі дозволу на тимчасове проживання та роботи.